Garážové brány

Garážová brána sekčná

Ponúkame kvalitné garážové brány, vyrábané na mieru s dovozom a montážou za rozumné ceny.Garážová brána zložená z pozdĺžnych sekcií ponúka minimálne nároky na údržbu. Medzi jej ďalšie výhody patria dobré termoizolačné vlastnosti vďaka panelom zatepleným polyuretánovou penou. Široká škála typov kovania umožňuje montáž brány takmer do každej garáže.  Sekčná garážová brána má komfortné otváranie vďaka spoľahlivému pohonu na diaľkové ovládanie. Brána sa môže otvárať aj ručne pomocou pružín.Vonkajšia povrchová úprava štruktúra kôry dreva - zlatý dub, tmavý dub je za príplatok 10%.Všetky garážové brány vyrábame na mieru. Garážovú bránu má v dnešnej dobe takmer každý dom a preto je neoodeliteľným estetickým doplnkom celkového vzhľadu domu.Naše garážové brány majú tichý chod.Do brány sa dajú vyrobiť aj prechodové dvere na prechod osôb alebo aj okienka na presvetlenie.Príplatok za bezbariérové prechodové dvere je 150€.Príplatok za bariérové prechodové dvere je 100€.Príplatok za priehľadné okienko je 34€/kus a nepriehľadné okienko 50€/kus.

Rolovacia garážová brána

Priestorovo nenáročný typ garážových brán je vhodný predovšetkým do priemyselných objektov. Rolovacie garážové brány nezasahujú do interiéru garáže a možno ich namontovať do otvoru, pred otvor, ale aj za otvor brány.Tento typ brány je atraktívny aj pre jej možnosť použitia na zabezpečenie vchodu, výkladu, prípadne presklenej fasády.Sú vyrobené z hliníkového profilu,vyplnené  polyuretánovou penou,ktorá plní funkciu izolátora.Rolovacie garážové brány dodávame ručné i  automatickým pohonom.

Dvojkrídlová  garážová brána

V kombinácii s novými materiálmi dokážu konkurovať aj modernejším typom garážových brán. Ich hlavnou výhodou je dlhá životnosť a odolnosť aj pri vysokom prevádzkovom zaťažení. Dvojkrídlové garážové brány nezasahujú do interiéru a neznižujú strop pri vstupe do garáže.Dvojkrídlové brány sa nedajú namontovať do garáže so zvažujúcou sa príjazdovou cestou. Nevýhodou oproti sekciovým bránam sú ich horšie termoizolačné vlastnosti a riziko poškodenia vozidla krídlom brány pri silnom vetre alebo neopatrnej manipulácii s bránou.

REFERENCIE >