Tieniaca technika

Screenové rolety

sú dizajnové látkové  rolety zabezpečujúce tienenie kvalitným tieniacím materialom podľa vlastného výberu.Stabilitu zabezpečuje pevná hliníková konštrukcia .Ovládanie môžu mať manuálne alebo motorické na vypínač či na diaľkové ovládanie bez káblov a vedenia. V ponuke máme rôzne farebné prevedenia.

Vonkajšie hliníkové žalúzie Z 90

 patrí medzi najpoužívanejšie exteriérové tieniace prvky. Umožňuje plynulú reguláciu slnečného svetla  a zároveň zabezpečuje klimaktickú pohodu v interiéri tým, že zachytáva lúče ešte pred dopadom na presklené plochy.Tlmia  hluk z ulice zabezpečuju tepelnú izoláciu a zároveň ochranu okien pred poveternostnými vplyvmi.Tvar písmena Z zabezpečuje úplné uzavretie lamiel na minimálny prienik svetla k čomu dopomáhajú aj tesnenia namontované na konci lamiel,čím je znížená aj hlučnosť hlavne pri silnom vetre.Sú najoblúbenejším typom žalúzii.Sú vhodnou voľbou pre rodinné domy, ako aj  pre administratívne budovy a tvoria tak významný architektonický prvok. Samozrejmosťou je možnosť zvoliť si ovládanie elektrickým motorom prípadne manuálne.Pri novostavbách je najvhodnejší podomietkový system .Typ žalúzii Z90,Z70,C80 ,C50,S90,F80.

Hliníkové rolety

sú stále vyhľadávaným produktom,  ak potrebujete kvalitné zatienenie, utlmenie hluku a zvýšenú ochranu majetku. „Spustená“ vonkajšia roleta vytvára izolačnú vrstvu vzduchu medzi roletou a oknom. V chladných obdobiach je tak možné výrazne znížiť spotrebu energie a v letnom období udržiavať v miestnosti zdravú klímu. Hliníkové rolety sú určené pre novostavby (podomietková roleta), ale aj na dodatočnú montáž na okná (predokenná priznaná roleta).
Sú dostupné v rôznych farbách lamiel s ovládaním manuálnym alebo motorickým. Podomietkové aj priznané rolety je možné vybaviť integrovanou sieťkou proti hmyzu. Výber automatického ovládania – motorom, zabezpečuje ich komfortné používanie.

 Pergoly

sú stabilné samonosné konštrukcie s pevnou lamelovou strechou. Farbu vašej pergoly si môžete zvoliť podľa vzorkovníka RAL. Široká ponuka pergol uspokojí aj náročných zákazníkov.

Sunbreaker

(lámače svetla) je vysoko efektívnym externým systémom proti slnečnému žiareniu, ktorý môže zároveň slúžiť ako dizajnový prvok budovy. Plnohodnotne nahradí pevnú strechu.Dokonalé tienenie dosiahneme naklonením jednotlyvých lamiel.S možnosťou diaľkového ovládania, prípadne aj aplikáciou vo vašom smartfóne.

Látkové tienenie

je jednoduché tienenie s manuálnym ovládaním. Vyhotovenie na zákazku v rozných rozmerov tvarov :obdľžník ,štvorec,trojuholník.Exkluzívne vyhotovenie v tvare volánov -baldachynu.V ponuke máme široký výber farebného prevedenia látok.

Markízy

 poskytujú výbornú  ochranu pred slnkom na veľkých plochách, ako sú terasy, nádvoria, balkóny ,terasy kaviarní a reštaurácii. Ochrania pred slnečnými lúčmi, ale tiež sú krásnym dizajnovým doplnkom koli  jedinečnému vzhľadu. Impregnovaná látka zabezpečuje ochranu aj pred dažďom.Široká paleta rozličných vzorov materiálu  a farieb  hliníkovej konštrukcie, uspokojí i náročnejšieho zákazníka. Markízy sa vyrábajú v požadovanej veľkosti na mieru vašej terasy s  manuálnym i elektrickým ovládaním spolu so senzormi počasia.

Referencie >