Interiérové tienenie

Interiérové žalúzie,medziokené žalúzie,atypické žalúzie

Horizontálne žalúzie zaraďujeme medzi interiérovú tieniacu techniku. V priebehu niekoľkých rokov dochádzalo k zmenám v modernizácií okien, menili sa trendy v bývaní, a zároveň aj požiadavky na tieniacu techniku. V súčasnosti je tieniaca technika neodmysliteľným a nepostrádateľným doplnkom každého okna, pričom najväčší podiel na trhu predstavujú práve horizontálne hliníkové žalúzie. Svojím širokým záberom rôznych typov, farebných kombinácií a rôznorodosťou oslovujú najširšie spektrum zákazníkov.

Vertikálne žalúzie

Rovnako ako horizontálne aj vertikálne žalúzie patria do skupiny interiérovej tieniacej techniky. Na rozdiel od horizontálnych žalúzií, vertikálne dotvárajú a doplňujú priestor okien a plnohodnotne tak nahrádzajú záclony. Všetky látky majú antistatický povrch, ktorý odpudzuje drobné prachové nečistoty. Podobne ako horizontálne žalúzie aj vertikálne je možné vďaka konštrukcií realizovať v prevedení ako atypickú žalúziu.

Látkové rolety

Neslúžia len ako doplnok interiéru ale plnia tiež významnú funkciu pri zatienení a zatemnení interiéru.
Látkové roletky poskytujú zákazníkom vhodnú alternatívu ku klasickým vnútorným žalúziám. Vzhľadom na širokú škálu farebných prevedení tvoria zaujímavý dizajnový interiérový prvok. Pri správnom výbere typu vnútornej roletky neslúžia len ako doplnok interiéru ale plnia tiež významnú funkciu pri zatienení a zatemnení interiéru.

Medzi najobľúbenejšie látkové rolety patrí roletka DEŇ - NOC. Jej originalita spočíva vo vodorovnom delení látky na priehľadné a nepriehľadné pruhy, ktoré sa pravidelne striedajú. Vzájomným prekrývaním dvoch vrstiev látky dochádza k prelínaniu pruhov a tým i k postupnému prepúšťaniu svetla.Výhodou roletky je možnosť montáže na stenu, do stropu alebo, bez akéhokoľvek vŕtania, na okenné krídlo.

Japonské steny

Japonské posuvné steny sú další výrobok z našej ponuky, které si v poslednej  dobe získavajú veľkú popularitu. Japonské posuvné steny plnia veľmi dobre funkciu zatienenia  interiéru.Vhodné na veľké plochy posuvné portaly HST.

Plisse roletka

Látková roleta plisse predstavuje efektívny a moderný spôsob zatienenia. Tieniacim materiálom je špeciálne naplisovaná látka.Vďaka svojej univerzálnosti je plisé vhodné aj do atypických tvarov okien, pri ktorých nie je možné použiť klasické interiérové žalúzie a rolety.

Rímska  roletka

Rímske rolety   kráľovnou medzi roletami a považújeme ich  vysoko elegantné  rolety, ktoré zároveň ponúkajú  praktické riešenie tienenia  okien a ďalších presklených plôch. Rímské rolety dokážu stylove dekorovať každý interiér a dodať mu jedinečný a osobitý štýl. Tato schopnost je dána aj konstrukčným riešením, tak bohatou paletou farieb a vzorov.Rímské rolety sú najoriginálnejší sposob tienenia.